Członkowie Koła odznaczeni w latach 1963-2019
MEDAL Św. Huberta
Bolesław Szatrański - 2012
ZŁOM
† Stanisław Łaga
Bolesław Szatrański - 2005
ZŁOTY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ
Piotr Cegiel - 2013
Czesław Głuchowski - 2013
† Ignacy Głuchowski
† Stanisław Łaga
Henryk Ogrodowski - 1993
Władysław Piotrowski - 2005
Bolesław Szatrański - 1997
† Julian Waliński
SREBRNY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ
Zbigniew Błaszczyk - 2007
† Zenon Grzelakowski
Andrzej Kaczkowski - 2018
† Michał Maksymów
Annetta Sokołowska - 2013 (były członek)
Jan Zaworski - 2013
BRĄZOWY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ
Tomasz Błaut - 2015
† Ksawery Brzeziński
Krzysztof Głuchowski - 2015
Mirosław Komarzeniec - 2018
† Stanisław Kozaczuk
Andrzej Kowal - 2015
† Janusz Kowalski
Jan Lewandowski - 2008
† Władysław Lewandowski
Kazimierz Piotrowski - 2015
Bernard Rynkowski - 2011
† Jan Smyk
† Bronisław Sokołowski
† Edmund Sokołowski - senior
Edmund Sokołowski - 2005
† Mieczysław Tarando
Alfred Zienkiewicz (były członek)
MEDAL "Za zasługi dla łowiectwa województwa elbląskiego"
Czesław Głuchowski
† Stanisław Łaga
Władysław Piotrowski
Bolesław Szatrański
† Julian Waliński
MEDAL "Za zasługi dla Łowiectwa Elbląskiego Okręgu PZŁ"
Zbigniew Błaszczyk - 2018
Tomasz Błaut - 2018
Piotr Cegiel - 2008
Tomasz Cichoń - 2018
Grzegorz Cichorski - 2018
Czesław Głuchowski - 2008
Krzysztof Głuchowski - 2011
Andrzej Kaczkowski - 2010
Andrzej Kowal - 2011
Jan Lewandowski - 2011
† Stanisław Łaga - 2008
Henryk Ogrodowski - 2008
Rafał Piernicki - 2018
Kazimierz Piotrowski - 2018
Władysław Piotrowski - 2008
Bolesław Szatrański - 2008
Tomasz Wójcik - 2010
Jan Zaworski - 2018
HONOROWI CZŁONKOWIE KOŁA
† Stanisław Łaga
Władysław Piotrowski
Bolesław Szatrański
† Julian Waliński
† Michał Maksymów
† Jan Smyk
Alfred Zienkiewicz
Waldemar Jaworski
MEDAL "Zasłużony dla Koła Łowieckiego "Ponowa" w Elblągu":
1. Bolesław Szatrański - 2013
2. Władysław Piotrowski - 2013
3. Piotr Cegiel - 2013
4. Czesław Głuchowski - 2013
5. Krzysztof Głuchowski - 2013
6. Andrzej Kaczkowski - 2013
7. Wacław Kazimianiec - 2013
8. Jan Lewandowski - 2013
9. Michał Maksymów - 2013
10. Henryk Ogrodowski - 2013
11. Annetta Sokołowska - 2013
12. Edmund Sokołowski - 2013
13. Ryszard Sokołowski - 2013
14. Jan Zaworski - 2013
15. Alfred Zienkiewicz - 2013
16. Wieńczysław Tylkowski - 2013
17. Elżbieta Poleszuk - 2013
18. Jolanta Boss - 2013
19. Stanisław Łaga - 2013 (pośmiertnie)
20. Julian Waliński - 2013 (pośmiertnie)
21. Krystyna Bohdanowicz - 2017
22. Halina Szymańska-Płonka - 2018
23. Zbigniew Błaszczyk - 2018
24. Tomasz Błaut - 2018
25. Grzegorz Cichorski - 2018
26. Jan Kazimierczyk - 2018
27. Mirosław Komarzeniec - 2018
28. Andrzej Kowal - 2018
29. Ryszard Kowal - 2018
30. Rafał Piernicki - 2018
31. Tomasz Wójcik - 2018
"HONOROWE KORDELASY"
Czesław Głuchowski
†Michał Maksymów
Henryk Ogrodowski
Władysław Piotrowski
Bolesław Szatrański